Seimo narys Vytautas Bakas Turkijoje dalyvaus NATO Parlamentinės Asamblėjos Politinio komiteto vizite

/
Seimo narys Vytautas Bakas Turkijoje dalyvaus NATO Parlamentinės Asamblėjos Politinio komiteto vizite

Seimo narys, Seimo delegacijos NATO Parlamentinėje Asamblėjoje narys Vytautas Bakas birželio 14–17 dienomis dalyvaus NATO Parlamentinės Asamblėjos rengiamame Politinio komiteto vizite Turkijoje.

Vizito darbotvarkėje numatyti susitikimai su Turkijos krašto apsaugos, užsienio reikalų ministrais, su kuriais bus aptariami Turkijos užsienio ir saugumo politikos prioritetai. Turkijos energetikos politika bus gvildenama susitikime su energetikos ir gamtinių išteklių ministru. Su Turkijos vidaus reikalų ministru planuojama diskusija migrantų Turkijoje tema.

Pagrindinės vizito Turkijoje temos – atsakas į Rusijos karą Ukrainoje, Juodosios jūros regiono saugumas, NATO nauja strateginė koncepcija ir Turkijos perspektyva, Turkijos atsakas į migracijos iššūkius.

Taip pat planuojami apsilankymai NATO greitojo dislokavimo korpuse, NATO jūrų saugumo kompetencijų centre, BAYKAR gynybos technologijų įmonėje.

Seimo narys Vytautas Bakas pabrėžia, kad Turkija – svarbi NATO aljanso narė. Šis vizitas – proga aptarti dvišalius ryšius ir aktualiausius šiandienos saugumo klausimus.

 

LR Seimo kanceliarijos nuotr.

Susisiekti +370 (668) 42 227